Захисна емульсія без солей металів Trend

Kiehl
1173,00
грн.
Універсальна захисна емульсія, нешкідлива по відношенню до навколишнього середовища. Навіть розбавлена водою, утворює при висиханні блискучу поверхню без смуг і розводів. Коефіцієнт тертя ковзання по поверхні покритої Trend підлоги становить від 0,4 до 0,6 μ (випробувано інститутом Отто-Граф в Баден-Вюртемберзі / ФРН) і відповідає вимогам стандарту DIN 18 032 до підлог спортивних споруд.

Прекрасно піддається поліровці за допомогою швидкохідної однодискової машини, в тому числі і для видалення чорних штрихів від взуття.

Часткове видалення захисного шару (пошкодженого, зношеного) в рамках інтенсивної прибирання не вимагає застосування засобу для глибокого чищення.

Галузь застосування:

Застосовується на будь-яких водостійких твердих і еластичних підлогових покриттях: граніті, мармурі, бетонному камені, ПВХ, лінолеумі, поліолефіні, гумі, за виключенням покладених в зонах з великою вологістю. Не менш успішно Trend можна застосовувати для покриття імпрегнованих дерев'яних і коркових підлог.
Застосуванню для захисту підлогових покриттів з заводським поліуретановим або поліетиленовим шаром повинна передувати проба прилипання.
Не застосовувати на необроблених дерев'яних і коркових підлогах.

Склад:


Емульгатори, воски, полімери, що не містять солі металів, смоли, ароматизатори
<!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 8,5
Застосування:

Каністру перед застосуванням збовтайте. Наносьте без розведення на добре просушені підлоги. Рівномірно розподіліть по поверхні підлоги тонким шаром, наприклад, за допомогою плоского мопа. Не допускайте висихання мопа. Пробку каністри закривайте відразу.
  • Нанесення захисного покриття після глибокого чищення: Залежно від всмоктуючої здатності підлоги нанести 2 - 3 шари з інтервалом близько 30 хв.
  • Спрей-клінінг для виправлення локальних пошкоджень: Розвести холодною водою в співвідношенні 1: 1. Наносити за допомогою розпилювача, обробляти однодисковою машиною (бл. 1000 об / хв).
  • Полірування: Остаточно висохше покриття можна ущільнити за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв), оснащеної відповідним падом (Multi-Disk). При цьому блиск підвищується, а покриття не стає слизьким.
Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 мл (кожен шар)
  • Відновлення зношеного покриття: 25 мл (кожен шар)
  • Спрей-клінінг: 1,5 мл
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон