Засіб для захисту каменю Prisma Steinprotektor

Kiehl
1455,00
грн.
Дисперсія без солей металів, що за допомогою високошвидкісної однодискової машини, утворить після полірування блискучу, зносостійку і неслизьку захисну плівку. Підлоги, захищені Prisma Steinprotektor, стають брудовідштовхуючими і стійкими до миття. Блиск, що втрачається найбільш схильними до механічного впливу ділянками підлоги, може бути відновлений локальним спрей-клінінгом. Чорні штрихи від взуття легко видалити поліруванням за допомогою високошвидкісної однодискової машини. Часткове зняття зношеної захисної плівки здійснюється в рамках інтенсивного прибирання, тобто без проведення дорогої і трудомісткої глибокої чистки.

Галузь застосування:

Застосовується для захисту будь-яких всмоктуючих підлогових покриттів з природного або штучного каменю, наприклад: з граніту, мармуру, травертину, бетонного каменя. Не застосовувати для керамограніта і сильно блискучих кам'яних підлог.

Склад:


Емульгатори, воски, синтетичні дисперсії, допоміжні речовини, пластифікатори

рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 8,5
Застосування:

Підлоги, що мають оброблятися, повинні бути абсолютно сухими.
Нанесіть нерозбавлений засіб на підлогу і рівномірно розподіліть його по поверхні тонким шаром за допомогою плоского мопа. Не допускайте висихання мопа. Слідкуйте за тим, щоб пробка каністри завжди була закритою.
  • Первинна обробка підлог після глибокого чищення: Залежно від всмоктуючої здатності підлоги, нанесіть 2 - 3 шари з інтервалом близько 30 хв. Майте на увазі, що занадто товстий шар погано піддається поліровці, недостатньо міцний і на ньому будуть залишатися сліди від взуття.
  • Відновлення захисної плівки після інтенсивної прибирання: Нанесіть 1 - 2 шари з інтервалом близько 30 хв.
  • Спрей-клінінг для відновлення пошкоджених ділянок захисної плівки: Розведіть засіб холодною водою в співвідношенні 1: 1 і наповніть отриманим розчином флакон-розпилювач. Нанесіть розчин на пошкоджену ділянку і обробіть його за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв).
  • Полірування: Остаточно висохле покриття ущільніть за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв, до отримання блиску), з відповідним падом (Multi-Disc).

Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинна обробка: 25 мл
  • Відновлення плівки: 25 мл
  • Спрей-клінінг: 1,5 мл
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон