Засіб для просочення каменю Impran

Kiehl
2083,00
грн.
Impran - це готовий до застосування засіб для просочення каменю з розчинниками, що не містять ароматичних вуглеводнів. Impran глибоко проникає в пори і каппіляри каменю, швидко висихає. Залежно від всмоктуючої здатності каменю, для повного насичення може знадобитися до 4-х нанесень. У процесі висихання, оброблена Impran'ом поверхня, стає водо- і масловідштовхуюча. Через 48 год. після нанесення Impran повністю твердне і обробленими поверхнями можна користуватися.

Здатність каменя "дихати", тобто пропускати водяну пару, в результаті просочення не знижується. Просочені Impran'ом поверхні отримують довготривалий захист, стають неслизькими і при цьому зберігають свій натуральний вигляд. Жирові, масляні та інші забруднення більше не проникають в товщу каменю, а залишаються на поверхні, що істотно полегшує повсякденне прибирання.

Impran робить поверхні морозостійкими, несприйнятливими до лугів і ультрафіолетoвого випромінювання, запобігає зростанню мохів, водоростей і цвілі.

Галузь застосування:

Застосовується для просочення нових або старих керамічних і кам'яних підлог, що пройшовшли глибоку чистку, з всмоктуючою пористою поверхнею, наприклад, з керамограніта, граніту, порфіру, гнейсу, мармуру, пісковика, агломератного і бетонного каменю, клінкеру, цегли, бетону та цементу. Поверхні, що підлягають просоченню, повинні бути сухими, знежиреними і не мати слідів воску.

Склад:


Імпрегнанти, нерозчинні в воді розчинники

Застосування:

Забезпечте хорошу вентиляцію приміщень в процесі і після закінчення роботи.

Просочення каменю:
Температура поверхні каменя повинна складати + 5 ° С - + 25 ° <С. Вилийте на підлогу невелику кількість нерозведеного Impran'a і відразу ж за допомогою плоского мопа рівномірно розподіліть його по поверхні тонким шаром. Залежно від всмоктуючої здатності для повного насичення каменю може знадобитися до 4-х нанесень з інтервалами близько 30 хв. Надлишки засобу, які не вбралися в поверхню протягом 15 хв., зберіть гумовим згоном. Остаточно протріть підлогу сухим мопом.

Ходити по обробленій підлозі можна вже через годину. Час повного висихання при температурі + 20 ° С і відносній вологості 65% становить не більше 48 год.
Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного застосування препарату.

Витрата на 1 кв.метр:
  • Залежно від всмоктуючої здатності каменю 5 - 500 мл
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання
  • R 10 Небезпека загорання.
  • R 65 При ковтанні може викликати пошкодження легенів.
  • S 24 Уникати попадання на шкіру.
  • S 43 Для пожежогасіння користуватися порошком. Воду не застосовувати.
  • S 51 Працювати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.
  • S 62 При ковтанні блювоту не викликати. Негайно звернутися до лікаря і показати йому тару або етикетку.
    Містить авіаційний бензин.

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон