Засіб для механізованого прибирання із захисним ефектом Dopomat-brillant

Kiehl
1602,00
грн.
Активний засіб для чищення з низьким рівнем піноутворення для делікатного прибирання підлогомийними машинами. Висихає без розводів, утворюючи на поверхні підлоги блискучу, але неслизьку захисну плівку. Завдяки високій щільності цієї плівки виникає брудовідштовхуючий ефект. У тому числі знижується і ймовірність появи чорних штрихів від підметок, а ті, що з'явилися, легко видаляються поліруванням. Внаслідок обміну захисними речовинами при наступному прибиранні плівка не стає товщою навіть при тривалому користуванні засобом.

Галузь застосування:

Застосовується на будь-яких водостійких твердих і еластичних підлогах: на натуральному і штучному камені, епоксидних наливних підлогах, ПВХ, лінолеумі, гумі, поліолефіні, в тому числі і захищених полімерними покриттями.

Склад:

Аніонні ПАР <5%, неіонні ПАР <5%, водорозчинні розчинники <5%, захисні субстанції, ароматизатори (Limonene, Linalool)
<!--5--><!--5--><!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 8
  • в розчині - 7
Застосування:
  • Повсякденне прибирання (підлогомийною машиною): Залежно від ступеня забрудненості або бажаного захисного ефекту 100 - 400 мл на 10 л холодної води.
  • Полірування: Для видалення локальних забруднень і одночасного поліпшення експлуатаційних властивостей захисної плівки, рекомендується час від часу полірувати її за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв.)
Витрата на 1 кв.метр:
  • Прибирання підлогомийною машиною: 2 мл
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання.

Призначення: Для підлогомийної машини

Країна виробник: Німеччина

Тип: Лужний миючий

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон