Акрилова дисперсія, високотверда Thermodur-diamant

Kiehl
2284,00
грн.
Thermodur-diamant - акрилова дисперсія з тривимірною молекулярною кристалічною решіткою, надає поверхні підвищену твердість і зносостійкість, що дозволяє застосовувати її для захисту підлог у зонах з максимальною прохідністю. Завдяки високому вмісту в складі синтетичних наповнювачів і новітніх компонентів, навіть старі, сильно зношені підлоги, після нанесення двох шарів Thermodur-diamant, набувають гарний зовнішній вигляд і стають несприйнятливими до забруднень, що в значній мірі полегшує повсякденне прибирання. Для захисту ж добре збережених або нових подлог достатньо всього одного шару, причому для його нанесення не обов'язково чекати повного висихання підлоги. Покриття Thermodur-diamant стійке до дії засобів для дезінфекції поверхонь і широко поширених дезінфікуючих засобів для рук. Не містить поліуретану (PU) і добре піддається видаленню в процесі глибокого чищення.

Галузь застосування:

Будь-які водостійкі покриття після глибокого чищення: ПВХ, лінолеум, гума, пористий натуральний і штучний камінь і т. п.

Склад:

Синтетичні дисперсії, тверді поліетиленові воски, водорозчинні розчинники, пластифікатор
<!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 8,5
Застосування:

Thermodur-diamant випускається в готовому до застосування вигляді і не вимагає розведення. Після глибокої чистки (чекати повного висихання не обов'язково) рівномірно розподіліть дисперсію по поверхні підлоги тонким шаром, наприклад, за допомогою плоского мопа. Не допускайте висихання мопа.

Не тримайте каністру відкритою, відразу ж закривайте її кришкою.

Нанесення захисного покриття після глибокого чищення:
Залежно від всмоктуючої здатності підлоги нанесіть 1-2 шару, другий шар приблизно через 60 хв. після першого.

Для збереження міцності і гарного зовнішнього вигляду покриття не користуйтеся при повсякденному прибирання засобами з високим вмістом розчинників, їх можна застосовувати тільки для глибокої чистки.

Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 мл (на кожен шар)
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон