Металізована дисперсія блискуча Thermodur

Kiehl
1536,00
грн.
Синтетична дисперсія утворює блискучий шар з високим вмістом твердих наповнювачів, при твердінні якої утворюється металлокристаллічна решітка. Захисне покриття Thermodur дуже міцне, зносостійке, несприйнятливе до забруднень і стійке до впливу антисептичних засобів.

Галузь застосування:

Застосовується на будь-яких водостійких покриттях після глибокого чищення: ПВХ, поліолефіні, лінолеумі, всмоктуючому натуральному і штучному камені, асфальті і т. п. Застосуванню для підлогових покриттів з заводським поліуретановим або поліетиленовим робочим шаром повинна передувати проба на прилипання.

Склад:

Синтетичні дисперсії, тверді поліетиленові воски, водорозчинні розчинники, смоли, які утворюють при твердінні металлокристалічну решітку, пластифікатор
<!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 8,5
Застосування:

Каністру перед застосуванням збовтайте. Наносьте без розведення на добре просушені підлоги. Рівномірно розподіліть по поверхні підлоги тонким шаром, наприклад, за допомогою плоского мопа. Не допускайте висихання мопа. Пробку каністри закривайте відразу.

Нанесення захисного покриття після глибокого чищення: Залежно від всмоктуючої здатності статі нанести 2 - 3 шари з інтервалом близько 30 хв.

Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 мл (на кожен шар)
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон