Засіб для просочення каменю, що не містить розчинників Impranet

Kiehl
6128,00
грн.
Impranet застосовується для просочення каменю як всередині приміщень, так і зовні. Засіб глибоко проникає в пори каменю і після висихання надійно захищає оброблені поверхню від проникнення в неї водорозчинних та масляних забруднень. Impranet запобігає зростання моху і водоростей, а також згубні наслідки низьких температур і постійної вогкості. Завдяки тому, що Impranet не містить органічних розчинників і не має запаху, його можна застосовувати в уже використовуваних будівлях.

Галузь застосування:

Застосовується для просочення нових або старих керамічних і кам'яних підлог, які пройшли глибоку чистку з всмоктуючою пористою поверхнею, наприклад, з керамограніта, граніту, порфіру, гнейсу, мармуру, пісковика, агломератного і бетонного каменю, клінкеру, цегли, бетону та цементу. Поверхні, що підлягають просоченню, повинні бути сухими, знежиреними і не мати слідів воску.

Склад:


Імпрегнанти, емульгатори, біоцид

рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 5
Застосування:

Перед початком роботи переконайтеся (в непомітному місці), що засіб не змінює кольору покриття.
Просочення каменю: Температура поверхні каменя повинна складати + 5 ° С - + 25 ° С. Наносите нерозведеним Impranet за допомогою розпилювача або плоского мопа на попередньо очищені, знежирені і, по можливості, сухі поверхні до повного їх насичення. Насичення каменю досягнуто, коли Impranet більше не вбирається, а залишається на поверхні. Надлишки, які не вбралися в поверхню утворюють на підлозі молокоподібну клейку плівку, яку слід видалити не пізніше ніж через 1 годину. Зробити це можна, розмив плівку водою і зібравши рідина водососом. При відсутності водососу, для видалення плівки, можна скористатися віджатими мопами. Ходити по обробленій підлозі можна відразу після висихання, однак повною мірою водо- і масловідштовхуюча властивості сформуються приблизно через 5 діб.
Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного застосування засобу.

Витрата на 1 кв.метр:
  • Залежно від всмоктуючої здатності каменю 50 - 150 мл.
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання
  • R 43 При попаданні на шкіру можлива алергічна реации.
  • S 37 Працювати в захисних рукавичках.
  • S 24/25 Уникати потрапляння в очі і на шкіру.

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон