Слаболужний пінний миючий засіб для алюмінію Industry-4

Primaterra
172,00
грн.
Лужний миючий засіб Industry-4 для видалення затверділих і феноловмісних органічних забруднень (кіптяви), а також забруднень жирового і білкового походження. Безпечний для алюмінію, гумових і силіконових прокладок.

Склад:

Вода, інгібітори корозії алюмінію, гідроксид калію, неіоногенні ПАР 5 -15%, фосфати менше 5%, глюконат натрію, катіонні ПАР менше 5%, органічна кислота.

Характеристика засобу:

Висококонцентрований лужний миючий засіб, що представляє собою оптимізовану суміш ПАР і комплексоутворюючих речовин, водорозчинний, біорозкладний. Засіб в хімічному відношенні стабільний в воді і на повітрі, не розкладається з виділенням шкідливих речовин.

Рекомендації щодо застосування:

Перед застосуванням засіб необхідно збовтати. Миття проводять механізованим (апарати високого тиску) або ручним способом за допомогою аерозольного розпилу, щіток, губок або ветоши.
  • Механізований спосіб: концентрація 0,1 - 5%, температура 20 - 80 градусів.
  • Ручний спосіб: концентрація 0,2 - 2%, температура 20-70 градусів.
При сильних і стійких забрудненнях, допускається збільшення концентрації робочого розчину або часу експозиції (не допускати повного висихання розчину).
  • При механізованому способі застосування, рекомендується приготувати робочий розчин і подавати його на всю поверхню протягом усього часу експозиції, після чого змити чистою водою.
  • При ручному способі застосування, рекомендується приготувати робочий розчин і рівномірно наносити по всій поверхні за допомогою аерозольного розпилу, щіток, губок або ганчірок. Після закінчення часу витримки змити чистою водою.
Засіб зберігати в герметично закритій тарі в критих приміщеннях при температурах 0 +30º С.

Заходи захисту при роботі:

Окуляри, рукавички, респіратор. Не допускати попадання засобу в очі. У разі потрапляння - промити водою. Керуватися чинними на підприємстві інструкціями з проведення робіт і охорони праці.

Утилізація робочого розчину:

Утилізація відпрацьованого розчину «Prima Soft Industry-4» проводиться шляхом зливу в промислову каналізацію.
Відповідає вимогам системи якості HACCP / ХАССППризначення: Для інвентарю, для обладнання, для ємностей і тари

Країна виробник: Україна

Тип: Слаболужний миючий

Термін зберігання: 2 роки

Сфера використання: Харчова промисловість, Птахофабрики, Тваринництво, М'ясокомбінати

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон