Засіб для вологого прибирання паркету, блискучий Kiehl-Parketto-care

Kiehl
362,00
грн.
Утворює на поверхні підлоги зносостійку, брудовідштовхуючу, без розводів і неслизьку захисну плівку. Надає підлозі бездоганний блиск без полірування.

Галузь застосування:

Застосовується для захисту і догляду за дерев'яними підлогами як відцикльованими і покритими лаком, так і з паркетної дошки (покритої лаком ще при виготовленні).
Застосування на підлогах з паркетної дошки вимагає попередньої проби на якість зчеплення. Не застосовувати для промаслених чи покритих воском підлог.

Склад:


Неіонні ПАР, синтетична дисперсія, поліетиленовий віск, присадки, ароматизатори
<!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
 • в концентраті - 7,5
 • в розчині - 7
Застосування:

Повторно лаковані (на місці) підлоги протягом рекомендованого виробником лаку часом затвердіння (як правило, 8 - 14 днів), можна піддавати тільки сухому прибиранню! Перед застосуванням Kiehl-Parketto-care зберіть з поверхні підлоги пил за допомогою вологого мопа або серветки. Прилипші забруднення видаліть серветкою, зволоженою Kiehl-Parketto-clean-Konzentrat.
Зношені підлоги необхідно попередньо зачистити всуху (однодискова машина з пристосуванням для відсмоктування пилу, пад Kiehl-Legno, пилосос). Ведіть машину по спіралі, видаляючи бруд, що в'їдається в пори, до отримання чистої, рівномірно матовою поверхні. Вкінці проведіть вологе прибирання для остаточного видалення тонкого пилу, що утворився в процесі зачистки
 • Нанесення: Відсутність на підлозі жирових забруднень, залишків воску, силікону і пилу забезпечить найкраще з ним зчеплення і бездоганний зовнішній вигляд. Енергійно збовтайте каністру перед застосуванням. Вилийте на підлогу бл. 250 мл. нерозбавленого Kiehl-Parketto-care і рівномірно розподіліть його тонким шаром по ділянці площею бл. 10 кв.м. за допомогою шубки або плоского мопа. Не залишайте просвітів, наносите засіб "в нахлест" (мокре на мокре). Залежно від всмоктуючої здатності підлоги нанесіть 1 - 2 шари з інтервалом бл. 90 хв. Дайте плівці просохнути, тільки суха плівка є зносостійкою.
 • Проміжне прибирання: Для приготування робочого розчину додайте бл. 250 мл. Kiehl-Parketto-care до 8 л холодної води. Занурте моп (серветку) в робочий розчин і добре відіжміть. Не допускайте, щоб на підлозі залишалися калюжі!
 • Спрей-клінінг для виправлення локальних пошкоджень захисної плівки. Розбавте Kiehl-Parketto-care холодною водою в співвідношенні 1:1. Наносьте за допомогою флакона-розпилювача, відразу ж обробляйте швидкохідною однодисковою машиною.
 • Полірування. Остаточно просохшу плівку можна ущільнити за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв.) з відповідним падом, при цьому підлога слизькою не стане.
  Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 - 30 мл (один шар)
  • Повсякденне прибирання: 1 мл
  • Спрей-клінінг: 1,5 мл
  Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

  Призначення: Для чистки деревяних поверхонь

  Країна виробник: Німеччина

  Click to order
  Total: 
  Ваше имя
  Ваш Email
  Ваш телефон