Захисна дисперсія без солей металів Ceradur-eco

Kiehl
1350,00
грн.
Універсальна дисперсія, без солей металів, утворює при висиханні блискуче захисне покриття, яке не поступається за своєю еластичності твердому воску. Еластичність покриття з часом не знижується, завдяки чому локальні пошкодження легко піддаються виправленню спрей-клінінгом з подальшим поліруванням до блиску. При цьому покриття не стає слизьким. Часткове видалення захисного шару (пошкодженого, зношеного) в рамках інтенсивної прибирання не вимагає застосування засобу для глибокого чищення. Покриття Ceradur неслизьке, несприйнятливе до забруднень, і не боїться вологого прибирання.

Галузь застосування:

Застосовується на будь-яких водостійких твердих і еластичних підлогових покриттях: граніті, мармурі, бетонному камені, ПВХ, лінолеумі, поліолефіні, гумі, за винятком покладених в зонах з великою вологістю. Не менш успішно Ceradur можна застосовувати для покриття імпрегнованих дерев'яних і коркових підлог. Застосуванню для захисту підлогових покриттів з заводським поліуретановим або поліетиленовим шаром повинна передувати проба приліпання. Не застосовувати на необроблених дерев'яних і коркових підлогах.

Склад:


Полімерні дисперсії без солей металів, поліетиленові воски, пластифікатор, допоміжні речовини

рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 7,5 - 8
Застосування:

Каністру перед застосуванням збовтайте. Наносьте без розведення на добре просушені підлоги. Рівномірно розподіліть по поверхні підлоги тонким шаром, наприклад, за допомогою плоского мопа. Не допускайте висихання мопа. Пробку каністри закривайте відразу.
  • Нанесення захисного покриття після глибокого чищення: Залежно від всмоктуючої здатності статі нанести 2 - 3 шари з інтервалом близько 30 хв.
  • Відновлення захисного покриття після інтенсивної прибирання: Нанести 1 - 2 шари з інтервалом близько 30 хв.
  • Спрей-клінінг для виправлення локальних пошкоджень: Розвести холодною водою в співвідношенні 1: 1. Наносити за допомогою розпилювача, обробляти однодисковою машиною (бл. 1000 об / хв).
  • Полірування: Остаточно висохле покриття можна ущільнити за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв), оснащеної відповідним падом (Multi-Disc). При цьому блиск підвищується, а покриття не стає слизьким.
Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 мл (кожен шар)
  • Відновлення зношеного покриття: 25 мл (кожен шар)
  • Спрей-клінінг: 1,5 мл
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон