Масло для імпрегнування і догляду за підлогами Kiehl-Basic-Oil

Kiehl
3759,00
грн.
Для виготовлення Kiehl-Basic-Oil, що підкреслює і оживляює кольорову гамму каменю, використовується сировина з відновнювальних природних джерел. Масло легко розтікається, твердне на повітрі, має проникність для водяної пари, не містить ароматизаторів.

Склад:


Натуральне масло і смоли, водорозчинні розчинники, агенти сушки.

Застосування:

Ми рекомендуємо перед застосуванням перевірити поверхню на стійкість забарвлення в непомітному місці. Переконайтеся в тому, що поверхня належним чином підготовлена - очищена від бруду і висушена, знежирена, на ній немає воску, силікону і пилу. Температура підлоги повинна бути в межах від 15° C до 25° C. Кімната під час сушіння повинна добре провітрюватися. Під час фази затвердіння, можливо виділення запаху лляної олії.
Ретельно збовтайте каністру перед застосуванням!
  • Первинне і повторне просочення: Вилийте на підлогу близько 800 мл. Kiehl-Basic-Oil і рівномірно розподіліть його тонким шаром з використанням Waxer або Kiehl ролика для масла. Час вбирання Kiehl-Basic-Oil на поверхні 30 хв. На сухі "острівці", що утрорилися, перерозподіліть масло з сусідніх ділянок, при необхідності додайте Kiehl-Basic-Oil. Масло, яке не вбереться в дерево за 30 хвилин, зберіть за допомогою неопренового згону і совка, промокніть його ганчіркою. Тонкий шар масла, що залишився на поверхні, видаліть за допомогою однодискової машини з білим падом. Пад при замаслюванні перевертайте або замінюйте чистим, в середньому одного пада (з двох сторін) вистачає на 10 м². Середня витрата 10 м2 = 1 Пад (з обох сторін). Використовуйте попереджаючу табличку. Після 2-12 годин висихання, ми рекомендуємо повторно полірувати підлогу з Kiehl Finish Pad, перевертаючи його, щоб поліпшити зовнішній вигляд кам'яних просочених підлог. Первинне просочення: навантаження і прибирання після 3 днів. Вторинне просочення: навантаження і прибирання через 1 день.
  • Спрей клінінг: Чистий Kiehl-Basic-Oil залити в розпилювач. Розпорошити на поверхню і обробляти однодисковою машиною (бл. 150 оборотів в хвилину). Навантаження і прибирання через 1 день. Відкриті ємності після роботи повинні бути щільно закриті і використані як можна швидше. Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного застосування препарату.

Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне просочення: 80-120 ml, в залежності від всмоктуючої здатності підлоги (час висихання близько 3-х днів)
  • Повторне просочення: 20-40 ml, в залежності від всмоктуючої здатності підлоги (час висихання близько 1-н день)
  • Спрей клінінг: 10-20 ml, в залежності від всмоктуючої здатності підлоги (час висихання близько 1-х день)
Обмеження:

При висиханні мопів, падів, ганчірок, і інших текстильних матеріалів, просочених маслом в поєднанні з деревним пилом, може статися мимовільне їх загоряння. Щоб уникнути цього після закінчення робіт намочіть їх водою і до прання або утилізації тримайте в щільно закритій тарі (для запобігання припливу свіжого повітря). Дотримуйтесь місцевих приписів щодо утилізації відходів.
Тільки для професійного використання!
Берегти від морозу!

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон