Універсальний засіб для дезінфекції PRIMA SOFT Uni-3

Primaterra
258,00
грн.
Для дезінфекції технологічного та холодильного обладнання, інвентарю, виробничих приміщень харчової та переробної (молокопереробної, м'ясопереробної та інших) промисловостей, рослинних, тваринних, пташиних, звіриних, рибницьких приміщень, забійних цехів, санітарних боєнь, інкубаторів, яйцекладів, підсобних господарств та допоміжних об'єктів тваринництва, транспортних засобів для перевезення тварин, кормів, продукції, для підприємств громадського харчування, адміністративних, загальноосвітніх (в тому числі шкільних, дошкільних) та наукових установ, торговельних та ділових центрів, медичних установ, підприємств комунального господарства, а також для інших підприємств різного профілю. Для заправки дезбар'єрів, дезкилимків.

Має антимікробну активність по відношенню до вірусів, бактерій та грибів: включаючи вірус грипу птахів, інфекційної анемії курчат, інфекційного бурситу курей і реовірусної інфекції птахів; респіраторно-репродуктивного синдрому і африканської чуми свиней, ящуру, цирковірусної інфекції свиней тип-2; грампозитивних та грамнегативних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу і спороутворюючі форми бактерій); грибів (включаючи спороутворюючі форми, дріжджі та плісняву).

Спосіб застосування для профілактичної дезінфекції:
Для поверхонь, які дезінфекуються методом протирання, змивання не потрібне. Поверхні, які дезінфекуються методом зрошення і запінення, потребують витирання підтікань та місць скупчення робочого розчину, а по можливості змивання водою.
Інструмент, лабораторний посуд, прибиральний інвентар замочують у робочому розчині. По закінченню експозиції промивають проточною питною водою.
Допускається збільшення концентрації робочого розчину (не допускати висихання розчину на поверхні).
Перед використанням засіб необхідно збовтати.

Склад:

Вода підготовлена, глутаровий альдегід, ЧАС (алкилдиметилбензиламонію хлорид, дидецилдиметиламонію хлорид), менше 5% неіоногенні ПАР, функціональні добавки.

Умови зберігання:

Засіб зберігати в тарі виробника, у чистих, сухих, добре вентильованих приміщеннях, у вертикальному положенні, при температурі 0 – 40°C, на відстані не менше одного метра від нагрівальних приладів. Зберігати окремо від харчових продуктів, у недоступному для дітей місці.

Заходи безпеки:

Використовувати захисні маски, окуляри, гумові рукавички та спецодяг згідно з інструкцією. Не вдихати аерозольний туман. Запобігати потраплянню засобу в очі та на шкіру. В разі потрапляння засобу на шкіру та в очі промити великою кількістю проточної води. При необхідності звернутися до лікаря.

Призначення: Для статі, для ємностей і тари, для деталей, для інвентарю, для стін, для столів

Країна виробник: Україна

Тип: Дезінфікуючий миючий

Сфера використання: HoReCa, Клініки та медичні установи, Харчова промисловість, Фармацевтична промисловість, Птахофабрики, Тваринництво, М'ясокомбінати, Підприємства ЖКГ, громадського харчування

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон