Засіб для вологого прибирання паркету, матовий Kiehl-Parketto-care-satina

Kiehl
362,00
грн.
Утворює на поверхні підлоги матово-блискучу, зносостійку, брудовідштовхуючу і неслизьку захисну плівку.

Галузь застосування:

Повторно лаковані підлоги, протягом рекомендованого виробником лаку часу затвердіння (як правило, 8 - 14 днів), можна піддавати тільки сухому прибиранню! Перед застосуванням Kiehl-Parketto-care зберіть з поверхні підлоги пил за допомогою вологого мопа або серветки. Приставші забруднення видаліть серветкою, зволоженою Kiehl-Parketto-clean-Konzentrat.
Застосовується для захисту і догляду за дерев'яними підлогами як відцикльованими і покритими лаком, так і з паркетної дошки (покритої лаком ще при виготовленні). Застосування на підлогах з паркетної дошки вимагає попередньої проби на якість зчеплення. Не застосовувати для промаслених чи покритих воском підлог.

Склад:


Неіонні ПАР, синтетична дисперсія, поліетиленовий віск, присадки, ароматизатори
<!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 7,5
  • в розчині - 7
Застосування:

Зношені підлоги необхідно попередньо зачистити всуху (однодискова машина з пристосуванням для відсмоктування пилу, пад Kiehl-Legno, пилосос). Ведіть машину по спіралі, видаляючи бруд, що в'їдається в пори, до отримання чистої, рівномірно матової поверхні. Вкінці проведіть вологе прибирання для остаточного видалення пилу, що утворився в процесі зачистки.
  • Нанесення: Відсутність на підлозі жирових забруднень, залишків воску, силікону і пилу забезпечить найкраще з ним зчеплення і бездоганний зовнішній вигляд. Енергійно збовтайте каністру перед застосуванням. Вилийте на підлогу обл. 250 мл. нерозбавленого Kiehl-Parketto-care і рівномірно розподіліть його тонким шаром по ділянці площею бл. 10 кв.м. за допомогою шубки або плоского мопа. Не залишайте просвітів, наносите засіб "внахлест" (мокре на мокре). Залежно від всмоктуючої здатності підлоги нанесіть 1 - 2 шари з інтервалом бл. 90 хв. Дайте плівці просохнути, тільки суха плівка є зносостійкою.
  • Проміжне прибирання: Для приготування робочого розчину додайте бл. 250 мл. Kiehl-Parketto-care до 8 л холодної води. Занурте моп (серветку) в робочий розчин і грунтовно відіжміть. Не допускайте, щоб на підлозі залишалися калюжі!
  • Спрей-клінінг для "лікування" локальних пошкоджень захисної плівки. Розбавте Kiehl-Parketto-care холодною водою в співвідношенні 1: 1. Наносьте за допомогою флакона-розпилювача, відразу ж обробляйте швидкоходною однодисковою машиною.
  • Полірування: Остаточно просохлу плівку можна ущільнити за допомогою однодискової машини (бл. 1000 об / хв.
Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 - 30 мл (один шар)
  • Повсякденне прибирання: 1 мл
  • Спрей-клінінг: 1,5 мл
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Для чистки деревяних поверхонь

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон