Кислотний пінний миючий засіб, концентрат PRIMA МК піна

Primaterra
822,00
грн.
Висококонцентрований кислотний миючий засіб PRIMA МК, що представляє собою оптимізовану суміш ПАР і комплексоутворюючих речовин, на основі композиції кислот, водорозчинний, біорозкладний. Засіб в хімічному відношенні стабільний в воді і на повітрі, не розкладається з виділенням шкідливих речовин.

Склад:

Вода підготовлена, неорганічна кислота, неіоногенні ПАР менше 5%.

Призначення:

Застосовується для очищення технологічного обладнання, варочних термокамер, різних ємностей, резервуарів, куттерів, шприців, столів, стін, підлог і т.д. від м'ясного каменю, вапняних нальотів, мінеральних відкладень, іржі і т.п. Володіє підвищеним дезинфікуючим ефектом.

Рекомендації по застосуванню:

Перед застосуванням засіб необхідно збовтати. Миття здійснюють механізованим (апарати високого тиску, СІР мийка) або ручним способом за допомогою аерозольного розпилу, щіток, губок.
Ручна мийка: 0,1- 3 %
Автоматична мийка: 1 - 5 %
  • При механізованому (циркуляційному) способі застосування, рекомендується приготувати робочий розчин і подавати його на всю миючу поверхню протягом усього часу експозиції, після чого змити чистою водою.
  • При ручному способі застосування, рекомендується приготувати робочий розчин і рівномірно наносити по всій поверхні за допомогою аерозольного розпилу, щіток або губок. Після закінчення часу витримки змити чистою водою.
Засіб зберігати в герметично закритій тарі в критих приміщеннях при температурах від 0 до +30º С
Відповідає вимогам системи якості HACCP / ХАССП


Призначення: Для інвентарю, для обладнання, для ємностей і тари, для трубопроводу

Країна виробник: Україна

Тип: Кислотний миючий

Термін зберігання: 2 роки

Сфера використання: Харчова промисловість, Птахофабрики, Тваринництво, М'ясокомбінати

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон