Металізована дисперсія матово-блискуча Thermodur-satina

Kiehl
1705,00
грн.
Синтетична дисперсія з високим вмістом твердих наповнювачів, при твердінні якої утворюється металлокристалічна решітка. Захисне покриття Thermodur-satina дуже міцне, зносостійке, нечутливе до забруднень, неслизьке і стійке до впливу антисептичних засобів. У процесі полірування не стає блискучим.

Галузь застосування:

Застосовується на будь-яких водостійких еластичних покриттях після глибокого чищення: ПВХ, поліолефіні, лінолеумі, гумі і т. п. Застосуванню для підлогових покриттів з заводським поліуретановим або поліетиленовим робочим шаром повинна передувати проба приліпання.

Склад:


Синтетичні дисперсії, поліетиленові воски, водорозчинні розчинники, смоли, які утворюють при твердінні металлокристалічну ришітку, пластифікатор
<!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5--><!--5-->
рН (концентрація іонів водню)
  • в концентраті - 8,5
Застосування:

Каністру перед застосуванням збовтайте. Наносьте без розведення на добре просушені підлоги. Рівномірно розподіліть по поверхні тонким шаром, наприклад, за допомогою плоского мопа. Не допускайте висихання мопа. Пробку каністри закривайте відразу.

Нанесення захисного покриття після глибокого чищення: Залежно від всмоктуючої здатності підлоги нанести 2 - 3 шари з інтервалом близько 30 хв.

Щоб уникнути появи блиску не користуйтеся при повсякденному прибиранні миючими засобами, до складу яких входять доглядаючі субстанції.

Витрата на 1 кв.метр:
  • Первинне нанесення: 25 мл (кожен шар)
Обмеження:
  • Тільки для професійного використання

Призначення: Захисне покриття

Країна виробник: Німеччина

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон